A e keni ditur se Albërije Hadërgjonaj është motra e këtij politikani?

Albërie Hadërgjonajn e njohim vetëm si këngëtare gjithashtu edhe familjen e saj.
Është vajza, Anxhelina pastaj kushërirat e tyre Beatrix dhe Argjentina Ramosaj.

Megjithatë, Albëria Hadërgjonaj së fundmi ka prezantuar vëllain e saj i cili qenka një politikan i njohur dhe bëhet fjalë për kryetarin e Deçanit, Bashkim Ramosaj.

Përmes një storie të publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram, këngëtarja ka ndarë një imazh bashkë me kryetarin e Deçanit teksa ka shkruar i ka bërë një vizitë derisa i është referuar si vëlla.

“Sot me vllaun tim kryetarin e Komunës së Deçanit. Mora shumë dashuri dhe informacion për ndryshimet e mëdha në qytet. Jemi shumë krenar me ty.

Falerminderit për punën e palodhshme! Bashkim Ramosaj”, ka shkruar Hadërgjonaj.