Ava Max me foto sesion për revistën e njohur

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, realizoi fotosesion për numrin e ri të revistës së famshme “ODALïSQUE MAGA ZINE”, në të cilën erdhi me një foto sesion të veçantë me ngjyrat bardhë e zi.

Ava Max u fotografua e veshur me një kostum të zi, ndërsa flokët i kishte lëshuar dhe bërë kaçurrele.

Ajo dukej atraktive në këto imazhe, për të cilat pranoi komente pozi tive nga ana e fansave të shumtë të saj.

Ndryshe, arti stja ka bërë të ditur se është duke pu nuar për disa projekte të reja, të cilat shumë shpejt do të dalin në treg. / KultPlus.com