Dalin detaje se si humbi j etën i riu i pafajshëm në Velipojë (FOTO)

Dita e parë e punës ishte ishte edhe dita e fundit e jetës. Ky ishte fati t ragjik i 20-vjeçarit Musaen Zeneli i cili u ndodh mes z jarrit të p lumbave të dy familjeve, Ferracaku dhe Gocaj.

Në xhep iu gjetën vetëm 30 lekë. Kjo ishte pasuria e tij këtë ditë.

Ndoshta, kur vitet të kishin kaluar, do ishte edhe ai i pasur. Por nuk pati kohë, nuk iu dha mundësia

Ndryshe, mbrëmë pas mesnate rreth orës 00:30, pas një z ënke për shezllonge (çadra), humben jetën 4 persona, shkruan Republika Online