Dikur aktronte me Cimën, nuk do ta besoni se çfarë bënë tani Dreni (VIDEO)

Karrierën e filloi me aktrim, qysh i vogël.Bëhet fjalë për Dren Mehmetin, i cili për vite me radhë ka realizuar skeqe humorisike bashkë me aktorin Rasim Thaçi-Cimën, shkruan lajmi.net.

Por, tashmë ai ka marrë një hap tjetër në karrierë, pasi ka vendosur t’i futet muzikës, duke lansuar kështu këngën e parë.

Bëhet fjalë për projektin me titull “Mommy”, të cilën e këndon në duet me Emin, kurse këngës ia shoqëruan edhe videoklipin.

Tekstin e kanë shkruar dy autorët e kësaj kënge, për muzikën dhe mix/masterin është përkujdesur Emi.