E dashura e Atdheut mungoj në ditëlindjen e tij?

Atdhe Xheravina festoj dje ditëlindjen ku mbushi plote 28 vite.

Të gjithë po thuajse ishin të pranishëm pasi Xheravina organizoj një festë madhështore, shkruan InfoKosova.

Rrjeti socila instagram është bëre i pa ndashëm, ku përmes tij pamë shumë video e fotografi nga festa e mbrëmshme.

E vetmja ishte Sara ajo e cila nuk publikoj asgjë nga ambienti i festes dhe nuk u pa në asnjë fotografi tjetër të kolegëve të saj.

A thua pse mungoj Sara?/InfoKosova