E dhímbshme: Familjarët e 23 vjeçarit që vdíq në aksídent në Komoran, e përjetojnë rëndë humbjen e të riut (Video)

Një aksídent i rëndë ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, konkretisht te “Kroi i Mbretit”, ku një person ka mbetur i v dekur.

Aksídentin e ka konfirmuar për Reporterin Daut Hoxha zëdhënës i Polícisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.

Ai ka thënë se drejtuesi i veturës ka humbur kontrollin mbi veturën dhe është aksidentuar për vdekje.

Gazeta Online “Reporteri.net” ka siguruar video ku shihet se sa rëndë e përjetojnë familjarët pasi kuptojnë se ka v dekur i dashuri i tyre.

Më poshtë gjeni videon ku shihet se si vozitësi ka dalë jashtë rrugës dhe më pas nuk ka arritur të ju mbíjetoi p lagëve.