Kallashi për jetën e saj romantike: “Jam e dashuruar”(VIDEO)

Kallashi ishte senzacion i kohës në momentin që ajo u bë e njohur për publikun. Lajmet nuk kishin të ndalur sa herë që diçka e re ndodhte në jetën e saj.

Por, me kalimin e kohës ajo arriti që të zbehej nga vëmendja e publikut dhe për një kohë të gjatë nuk pati asnjë paraqitje mediatike.

Ku mbeti ajo? Çfarë ka të re në jetën e saj? Kallashi erdhi për një intervistë ekskluzive për Prive dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al