Këto ishin fjalët e fundit të Ilahistit shqiptar pak para se të ndërronte j etë! (Video)

Ka vdekur në moshën 33-vjeçare këngëtari nga Shkupi, Ylber Aliu, njofton Insajderi. Ai vuante nga një s ëmundje e veshkëve, ndërsa lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët në rrjete sociale. Këngëtari njihet si artist, muzicient e interpretues i ilahive /Pamje mePosht

Ylberi gjithmonë do të mbetet në kujtimet tona si një artist dhe muzicient, por edhe si interpretues i ilahive, e mbi të gjitha edhe si një njeri me virtyte të larta”, ka shkruar ndër të tjera Ganiu. /Insajderi.com
VIDEO: LINKU KETU