Kur ishte 16 vjeçe u martua me një djalë nga Kosova, prek me fjalët modelja shqiptare: Na ndau vjehrra po rris një djalë jetim! (Video)

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Silvi, një prej modeleve konkurrente në “She’s On Top”, e cila i përloti të gjithë me hístorinë e j etës.

E martuar që në moshën 16 vjeçare me një djalë nga Kosova, Silvi la gjithçka kishte për dashurinë.
Ajo tregoi se doli edhe k undër familjarëve për hatër të dashurisë për ish-bashkëshortin e saj, me të cilin u bë nënë e një djali.

23 vjeçarja kujtoi sot periudhën e vështírë të sh tatzënisë 6 vite më parë si dhe tregoi arsyen kryesore të ndarjes.