Ky fëmijë në foto, sot është këngëtar i famshëm shqiptar! A e njihni?

Teksa shikon kete foto perpiqesh te besh lidhjen se cili personazh i njohur eshte.

Por nese sheh me kujdes tiparet nuk eshte dhe aq e veshtire per tu gjetur.

Ai eshte Klajdi Haruni, kengetari i labelit Threedots qe ka marre zemren e shume vajzave dhe jo vetem.

Muzika e tij pelqehet, degjohet e kercehet nga te gjitha grupmoshat.

Ne anen tjeter vajzat cmenden pas Klajdit.

Madje ai eshte nje nder kengetaret me simpatik shqiptare.

Sot Klajdi feston edhe 33 vjetorin e lindjes keshtu qe gjejme rastin ti urojme 100 vite te lumtura!