Leonora i inçizon fytyrën e saj nga afër, ky detaj bie në sy!

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Lenora se fundmi ka publikuar një video ku e incizon nga afër fytyrë e saj /Pamje mePosht

E ajo që bië në sy është se edhe i ka kaluar të 40-tat, fytyra e Leonorës po duket pa rrudha, si me qenë 20 vjeçare. /ORAinfo/