Leonora Jakupi uron motren për ditëlindje dhe zbulon sa e bukur qenka

Leonora Jakupi mbetët një këngëtare që dallohet për bukurinë natyrale.

Përmes imazheve të shumta që ndan me ndjekësit e saj, shumë herë sh faqet uníke me përzgjedhjet që bën në stílin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Sot, në postimin që ka bërë, këngëtarja ka uruar motrën e saj për ditëlindje, me fjalët më të mira.

Blerta është motra e vogël e këngëtares Leonora Jakupi, e cila ngjanë shumë me këngëtaren e famshme, për më shumë, binduni me fotografinë në vijim./Kosovarja