Morena pranon dhuratë nga Blerim Destani

Përmes rrjeteve sociale, modelja e njohur ka shfaqur përplot veshje të pranuara nga brandi i aktorit “Qunto’

Ngarkesa e pranuar përfshin tuta sportive, të brendshme e qorape.

Kualiteti i ka pëlqyer goxha Morenës e cila nuk ka vonuar shumë për t’i veshur veshjet e “Qunto”.

Me trupin dhe stilin që ka, sigurisht se Morena është imazh i duhur për veshjet të cilat janë pranuar së fundmi edhe nga emra të tjerë si Noizy, Granit Xhaka etj. /Prive.al