Ndoshta nuk ju është dukur, por Adelina Thaçi paska ndryshuar shumë

Adelina Thaçi, njëra ndër këngëtaret më të veçanta në tregun muzikor tashmë ka disa vite që është shkëputur nga skenat muzikore dhe prodhimtaria e këngëve e videoklipeve.

Është mëse e dukshme që Adelina i përkushtohet shumë familjes, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi, këngëtaren e ka kapur nostalgjia dhe ka vendosur që të kthehet në kohë, duke postuar një foto të para disa viteve.
Siç mund ta shihni, Adelinës as atëherë nuk i ka munguar stili.