Një baba si ai i Butrint Imerit, ia bën dhuratë veturen luksoze, ja vlera marramendëse e saj (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur, Butrint Imeri mbrëmë ka festuar ditëlindjen e tij e sigurisht që nuk kishin se si të mungonin dhuratat. Është babai i tij, ai i cili i ka dhuruar një veturë super luksoze, shkruan IndekSOnline.

Ndërkohë, në këtë aheng të Butintit janë parë shumë të njohur tjerë të skenës sonë /Pamje mePosht

Përndryshe, ai mbrëmë edhe lansoi këngën “Dale”, e cila është një bashkëpunim i tij me
Kidën dhe Ledri Vulën, këngë e cila ka arritur më shumë se 728 mijë klikime për 10 orë të lansimit të saj.

VIDEO