Si qytetar i “kulturuar”, Golfi kalon rrugën nëpër “zebra” në Pejë (PAMJE)

Edhe një sh kelje e rregullave të trafikut është hasur sot në Pejë.

Një veturë “Golf” shihet teksa kalon rrugën nëpër vendin e shënuar për këmbësorë.

Indeksonline thotë se ka identifikuar edhe targat e kësaj veture, 03-805-GS.

Ndryshe, pas publikimit të këtyre shkeljeve nga Indeksonline, Policia po merr masat e duhura dhe po gjobit shoferët.