Spartak Ngjela “fiksohet” pas moderatores shqiptare, befason me komentin që i bën

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Moderatorja ka bërë për  vete publikun me elegancën dhe thjeshtësinë që e karakterizon.

Si duket bukurisë së moderatores nuk i ka rezistuar as Spartak Ngjela. Avokati ka zgj edhur t’i bëjë një koment epik moderatores në një prej fotove të publikuar nga fansat e saj në rrjete sociale.
“Bora, me lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik… që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike. Sukses të persëritur të kesh gjithmonë…”, shkruan ai.