Vajza e Anitës dhe Ramushit shkëlqen në mbrëmjen e maturës

Anita dhe Ramush Haradinaj janë ndër çiftet me të përfolura në trojet shqiptare.

Bashkëshotrja e kryeministri Haradinaj, Anita është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil dhe elegante

Anita është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe me vajzën e saj e cila është rregulluar për të shkuar në mbrëmjen e maturës

Hana duket se ka lënë të gjithë pa fjalë në festë