Vajza e Ukshin Hotit vjen me nje Deklaratë Te Fuqishme Për Albin Kurtiin, Albin Ti Je Një

Erleta Hoti, vajza e atdhetarit Ukshin Hoti ka. reaguar duke ia kujtuar liderit të VV’së që nuk harroi të gj.ykojë kur iu nda çmimi një përkrahësi të Miloshevicit, ndërsa të .rrijë me aktorin francez nuk i pengoi..Hoti i ka kujtuar Kurtit gjithashtu edhe disa deklarata të aktorit francez, për Rusinë..Erleta Hoti, e bija e veprimtarit të njohur, Ukshin Hoti, e cila i ishte bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje në prag të zgjedhjeve nacionale, ia ka parashtruar disa pyetje liderit të Vetëvendosje, Albin Kurti.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ish kandidatja për deputete, postimin në Facebook e nise me: Albin, a je ti?Lexojeni çfarë shkruan, Erleta Hoti:ALBIN A JE TI?Albin Kurti, duke i marre shembuj disa nga analistet tane i kam edhe une disa pyetje dhe propozime per ty.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive